Medyum, Medyumlar, Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Uzman Medyum Tel: 0537 266 20 83Ayrılık Büyüsü

Ayırma büyüsü sevdiği kişinin başkası ile olmamasını sağlayan en etkili soğutma büyüsüdür. Sevdiğinizin başkasıyla birlikte  olmasını istemiyorsanız ayırma büyüsü yaptırmanız gerekmektedir. 


Uzman medyum tarafından yapılan ayırma büyüsü hayırlara vesile olacağı gibi güzel sonuçlar verebilir. Kişiler arasında zaten anlaşmazlıklar var ise bunlara yapılan ayırma büyüleri hayıra vesile olacaktır. 

Eğer eşler arasında veya ailede aniden bir soğukluk oluşmuşsa bunu mutlaka araştırmanız gerekmektedir. Ayrılık büyüsü kişilere hemen etki ederek aralarının açılmasını ve aralarına soğukluk girmesini sağlar. 

Ayırma duası ile yapılmış olanlar soğutma işlemi olarak geçer. Kişiler arasına soğukluk verir ve birbirlerinden uzaklaşmasını sağlar.

Yorumlar

  • 2 yıldır peşimi bırakmayan ve artık nefret derecesine gelen psikopta bir adamdan bedirhan hocam sayesinde kurtuldum.denemediğim şey kalmamıştı.artık en son çare ayrılık büyüsü geldi aklıma.iyiki yaptırmışım.yoksa ömrümün sonuna kadar cehemnem azabı yaşayacaktım.bende medyum bedirhana sonsuz teşekkür ederim.

Yorum yaz