Medyum, Medyumlar, Aşk Büyüsü, Papaz Büyüsü, Uzman Medyum Tel: 0537 266 20 83Astroloji Nedir?

Astroloji Nedir?Astroloji, göksel cisimlerin insan karakteri ve kaderi üzerine olan etkilerinin neler olduğunun araştırılmasına ve anlatılmasına denir.


Astroloji, yıldızların ve gezegenlerin insanlar üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yaratılışından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji insanlık tarihi kadar eskidir.Tarihçilerin araştırmalarına göre farklı uygarlıklar birbirlerinden bağımsız olarak astroloji ile ilgilenmişlerdir. Aşağı yukarı bütün büyük uygarlıklar astroloji ile ilgilendiklerini açıklayan kanıtlar bırakmışlardır. Babil, Mısır, Hint, Çin, Maya, Yunan, Roma ve Arap uygarlıkları bunlar arasındadır. 


Temelinde sembollere ve yorumlamalara dayalıdır. Astroloji sizin kaderinizi belirlemez. Sizin ile ilgili yorumlamalarda bulunabilir. Astroloji sizin şanlı veya şansız olduğunuzu söyleyebilir. gezegenlerin zorlayıcı etkiler yaptığı dönemlerde gerekli gayret ve azmi gösterirseniz tüm zorlukları aşabilir, farkında bile olmadığınız içinizdeki gücü ortaya çıkarabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum yaz